/Files/images/5/Переможці.jpg


в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році:

Кобу Юлію - ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за І місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та з інформаційних технологій

Глушко Анастасію - ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Кроль Вікторію - ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Линник Аліну - ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Ященко Алєсю - ученицю 10 класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Кошляк Ярославу - ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Ткаченко Валерію - ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Підгайного Олега - учня 8-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапіВсеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Кадацьку Дар'ю - ученицю 11-го класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Золочевську Анну - ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії

Ткаченко Валерію - ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Іванюк Валерію - ученицю 8-го класу Олійниківського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Рожкову Анастасію - ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

Терещенко Ладу - ученицю 10-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

Шилину Владислава - учня 11-го класу Сугарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України


Кiлькiсть переглядiв: 307

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.