/Files/images/3/booksinarow.jpg


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Кобу Юлію, ученицю 9 класу Сахновщинської гімназії за І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, за І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Тимофієнко Тетяну, ученицю 11 класу Сахновщинської гімназії за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Ященко Алєсю, ученицю 9-го класу Огіївського НВК за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Сидоренко Аліну, ученицю 10-го класу Огіївського НВК за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Троїцьку Ірину, ученицю 11-го класу Сахновщинської гімназії за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Герасименко Наталію, ученицю 11 класу Огіївського НВК за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Глушко Анастасію, ученицю 10 класу Сахновщинської гімназії за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Золочевську Анну, ученицю 9 класу Сахновщинської гімназії за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Линник Аліну, ученицю 10 класу Сахновщинської гімназії за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Гарагату Альону, ученицю 11 класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у секції "Етнологія"

Кадацьку Дар'ю, ученицю 10 класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


АНОНС ПОДІЙ

21.03.2017 - Районний фестиваль дружин юних пожежників

23.03.2017 - Районний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків


ІНФОРМАЦІЯ

УВАГА! Погодження розкладів занять здійснюватиме Управління держпродспоживслужби в Сахновщинському районі за адресою: смт. Сахновщина, вул. Станіславського, 17

ІНВЕНТАРІЗАЦІЙНИЙ ОПИС тут

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах знаходяться тут

Лист відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації від 24.04.2015 №01-17/937 "Про благодійні внески" знаходиться тут

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації щодо окремих питань захисту персональних даних знаходиться тут

/Files/images/3/Запрошення на військову службу.jpg

/Files/images/2/depart1.jpg

/Files/images/ХАНО.jpg

/Files/images/MON_st.jpeg

/Files/images/ff4430edebb4ee89207f331b97c35fc3.gif

/Files/images/nova/ХРЦОЯО.jpg

/Files/images/SahnovRDA.jpg

/Files/images/2/111/EU-Logo.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.