/Files/images/3/booksinarow.jpg


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Кобу Юлію - ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за І місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та з інформаційних технологій

Кроль Вікторію - ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Линник Аліну - ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапіВсеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Ященко Алєсю, ученицю 10 класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Кошляк Ярославу - ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Ткаченко Валерію - ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Підгайного Олега - учня 8-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Кадацьку Дар'ю - ученицю 11-го класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Золочевську Анну - ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласних) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії

Ткаченко Валерію - ученицю 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Іванюк Валерію - ученицю 8-го класу Олійниківського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Рожкову Анастасію - ученицю 8-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

Терещенко Ладу - ученицю 10-го класу Огіївського НВК, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

Шилину Владислава - учня 11-го класу Сугарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України


АНОНС

20.02.2018 - Тематичні заходи з нагоди вшанування героїв Небесної сотні

21.02.2018 - Нарада заступників директорів з виховної роботи

21.02.2018 - Районні змагання з волейболу

22.02.2018 - Проведення на базі Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 міжшкільного етапу турніру юних журналістів

23.02.2018 - Зональний етап змагань з футзалу


ІНФОРМАЦІЯ

Матеріали установчої сесії МАН (2017/2018 навчальний рік) тут

ІНВЕНТАРІЗАЦІЙНИЙ ОПИС тут

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах знаходяться тут

Лист відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації від 24.04.2015 №01-17/937 "Про благодійні внески" знаходиться тут

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації щодо окремих питань захисту персональних даних знаходиться тут

/Files/images/3/Запрошення на військову службу.jpg

/Files/images/2/depart1.jpg

/Files/images/ХАНО.jpg

/Files/images/MON_st.jpeg

/Files/images/ff4430edebb4ee89207f331b97c35fc3.gif

/Files/images/nova/ХРЦОЯО.jpg

/Files/images/SahnovRDA.jpg

/Files/images/2/111/EU-Logo.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.